*** Hotel Hurka /ubytovanie Pardubice

Hotel Pardubice Hurka
 
Lacné ubytovanie v Pardubiciach!
Hotel a ubytovňu Hurka nájdete v meste Pardubice za sídliskom Dubina v smere na Holice. Ide o komplex 4 budov - bývalých kasární v lokalite Húrka, Biele predmestie. Dnes slúži opravené objekty ako hotelové a ubytovacie zariadenia na Hurkách.

Kapacita ubytovania na Hurkách:
V jednej z budov sa nachádza zariadenie hotelového typu, ostatné slúži ako hostely. V súčasnej dobe je tu možnosť ubytovania cca 970 hostí. Prednosťou ubytovania na Hurkách je zadarmo pripojenie na internet prostredníctvom WiFi.

Ubytovanie v hoteli:
V ubytovacom zariadení hotelového typu sú k dispozícii dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové izby s vlastným vstupom. Izby sú vetrateľné, vykurované ústredným kúrením, vybavenie nábytkom zodpovedá bežnému štandardu. Izby sú zariadené útulne v štýle obývacej izby s TV.

Ubytovanie na ubytovni:
Zhodne ako hotel sú zariadené a vybavené aj hostely, rozdiel je len vo väčšom počte viaclôžkových izieb. K príslušenstvu patrí minikuchynky (s dvojplatničkou, skrinkou na potraviny a chladničkou). Miestnosť so sociálnym zariadením a sprchovacím kútom je spoločná vždy pre dve izby. Na recepcii je možnosť vyzdvihnutia varnej kanvice a TV. Z hygienických dôvodov nie je riad k dispozícii. Pri dlhodobom ubytovaní dochádza k výmene posteľnej bielizne po 14 dennom pobyte.

Bezbariérový prístup a ďalšie služby:
Budovy sú sprístupnené rampou pre vozíčkarov. Recepcia je otvorená 24 hodín denne. Ubytovaní hostia majú k dispozícii zadarmo miesta na parkovanie. V areáli Hurek je možnosť prenajatia tenisového kurtu a futbalového ihriska s umelým trávnikom a nočným osvetlením. Ubytovacie zariadenie je prispôsobené celoročnej prevádzke. Ceny za ubytovanie sú prijateľné. Po predchádzajúcej dohode a pri uzatvorení zmluvy v prípade dlhodobého ubytovania poskytujú výrazné zľavy. Areál je v dosahu MHD.

Pardubice na Hurkách reštaurácia:
V hotelovom objekte sa nachádza reštaurácia, kde výborne varí. K dobrému jedlu sa tu čepuje pivo Gambrinus. A pre zábavu hostí a posedenie s priateľmi slúži na hoteli herňa a bar, ktoré sú v prevádzke od 15.00 do 02. hodín.

Konferencie a ďalšie využitie:
Ubytovacie zariadenia sú využívané pri rôznych spoločenských a kultúrnych podujatiach, ktoré sa viažu ku krajskému mestu Pardubice, napríklad Zlatá prilba, Veľká Pardubická, rôzne festivaly - tanečné, spevácke apod. Sú tiež využívané pre organizovanie rôznych seminárov a školení, ale aj športovci a v nemálo prípadoch turistmi zo zahraničia, ktorí prišli spoznávať krásu prírody okolo Pardubíc a blízkeho okolia Východočeského kraja. Väčšina z nich sa na Hurku rada vracia.
Hotel Pardubice Hurka - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Pardubice Hurka - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Pardubice Hurka - možnosť pripojenia na internetHotel Pardubice Hurka - tenis - v blízkosti hotelaHotel Pardubice Hurka - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Pardubice Hurka - Izby s vlastnou toaletouHotel Pardubice Hurka - Iybz sú vybavené televízorom